• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Current Size: 100%

Kontakt

GODZINY PRACY DZIEKANATU WYDZIAŁU MEDYCZNEGO

Poniedziałek - 9:00 15:00

Wtorek -          9:00 15:00

Środa -             NIECZYNNE

Czwartek -      9:00 15:00

Piątek -            9:00 15:00 

Piątek -            9:00 - 16:00 studia zaoczne

KIEROWNIK DZIEKANATU - 

mgr Ewa Janiak
pokój 623
tel.: (0-22) 57 20 604
ewa.janiak@wum.edu.pl
wydzialmedyczny@wum.edu.pl

Z-CA KIEROWNIKA DZIEKANATU

PROGRAM I ROZKŁADY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH KIERUNKU FIZJOTERAPIA

mgr Dorota Koncewicz
pokój 623
tel.: (0-22) 57 20 512
dorota.koncewicz@wum.edu.pl

OBSŁUGA SPRAW STUDENCKICH KIERUNKU  AUDIOFONOLOGIA Z PROTETYKĄ SŁUCHU,  LOGOPEDIA OGÓLNA I KLINICZNA 

mgr Aneta Grzeszkowska-Bakun
pokój 620
tel.: (0-22) 57 20 210
aneta.grzeszkowska-bakun@wum.edu.pl

ELEKTRORADIOLOGIA

mgr Magdalena Kwiecińska
pokój 620
tel.: (0-22) 57 20 548
magdalena.kwiecinska@wum.edu.pl

 FIZJOTERAPIA

Monika Banaszek  - studia jednolite magisterskie lata II, III, IV
pokój 622
tel.: (0-22) 57 20 682
monika.banaszek@wum.edu.pl

mgr Aneta Czuba  - studia jednolite magisterskie rok I, studia II stopnia
pokój 622
tel.: (0-22) 57 20 514
aneta.czuba@wum.edu.pl

  STANOWISKO DS.FINANSOWO-ADMINISTRACYJNYCH   oraz PENSUM

mgr Ewelina Konopka
 pokój 621
 tel.: (0-22) 57 20 209
  ewelina.konopka@wum.edu.pl

STANOWISKO DS. PROGRAMÓW I ROZKŁADÓW ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 

kierunku - LOGOPEDIA OGÓLNA I KLINICZNA, ELEKTRORADIOLOGIA , AUDIOFONOLOGIA Z PROTETYKĄ SŁUCHU

mgr inż Edyta Wronkowska-Orlik

pokój 621

tel.: (0-22)  57 20 159

edyta.orlik@wum.edu.pl